WE-SINSUN:

Ние ќе ја направиме најдобрата понуда според вашите барања

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Наша предност

 • Нашата фабрика е основана од 2006 година Нашата фабрика е основана од 2006 година
  0
  Нашата фабрика е основана од 2006 година
 • Се извезува во повеќе од 30 земји и региони Се извезува во повеќе од 30 земји и региони
  0
  Се извезува во повеќе од 30 земји и региони
 • Годишен извоз од 40000 тони Годишен извоз од 40000 тони
  0
  Годишен извоз од 40000 тони
 • Годишна продажба од 30 милиони УСД Годишна продажба од 30 милиони УСД
  0
  Годишна продажба од 30 милиони УСД

ЗА НАС

Tianjin Sinsun Fastener е основана во 2006 година, е една од водечките производители и трговска компанија на сврзувачки елементи.Нашата серија производи вклучува клинци, завртки, жици, нитни, кои се познати по нивната светла и мазна завршница, отпорност на корозија, прецизност на димензиите, висока јачина на вртежен момент и цврстина и достапни за различни димензии и големини.Овие производи се испорачуваат на Блискиот Исток, Југоисточна Азија, Јужна Америка, Русија и многу други земји и региони со годишна продажба над 30.000.000 американски долари.

Во моментов, нашиот простор за складирање опфаќа приближно 30.000 квадратни метри и вклучува изложбен салон и сервисен центар за клиенти од 1.300 квадратни метри.Дизајнот на купувачот и специјалното барање се добредојдени.

Доследно надгледуван од принципот на управување на Honest, Unity, ETlcient и Innovation, во однос на производите со висок квалитет, одличната услуга за клиенти и конкурентниот Pnice како бизнис концепт на нашата компанија, базиран на концептот на „едно парче приспособено, една милијарда на големо“, ние им служиме на клиентите низ целиот свет за да изградиме подобар свет заедно!

банер11

Извезени земји и региони

Извезувавме во повеќе од 130 земји и региони и уживаме добра репутација, очекувајќи ја вашата соработка во секое време.
банер

Последна вест

Дали сте заинтересирани да работите со Тијанџин Синсун?

Со цел да се задоволат барањата на клиентите.Нашите производи се направени според ISO, DIN, ANSI, BS, JIS стандардот.Ние го спроведуваме ISO9001 за секој процес на производство.
WE-SINSUN:

Добредојдовте на вашата посета.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ