WE-SINSUN:

Ne do të bëjmë kuotimin më të mirë sipas kërkesës tuaj

NA KONTAKTONI

Avantazhi ynë

 • Fabrika jonë themelohet nga viti 2006 Fabrika jonë themelohet nga viti 2006
  0
  Fabrika jonë themelohet nga viti 2006
 • Eksportohet në më shumë se 30 vende dhe rajone Eksportohet në më shumë se 30 vende dhe rajone
  0
  Eksportohet në më shumë se 30 vende dhe rajone
 • Eksporti vjetor prej 40000 ton Eksporti vjetor prej 40000 ton
  0
  Eksporti vjetor prej 40000 ton
 • Shitjet vjetore prej 30 milionë USD Shitjet vjetore prej 30 milionë USD
  0
  Shitjet vjetore prej 30 milionë USD

PËR NE

Tianjin Sinsun Fastener u themelua në vitin 2006, është një nga prodhuesit kryesorë dhe kompanitë tregtare të fasteners.Seritë e produkteve tona përfshijnë gozhdë, vida, tela, ribatina, të cilat janë të njohura për përfundimin e tyre të ndritshëm dhe të lëmuar, rezistencën ndaj korrozionit, saktësinë e dimensioneve, forcën e lartë të çift rrotullimit dhe fortësisë, dhe të disponueshme për dimensione dhe madhësi të ndryshme.Këto produkte dërgohen në Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Amerikën e Jugut, Rusi dhe shumë vende dhe rajone të tjera me një shitje vjetore mbi 30,000,000 dollarë.

Aktualisht, zona jonë e magazinimit mbulon afërsisht 30,000 metra katrorë, dhe përfshin një sallë ekspozite dhe një qendër shërbimi klientësh prej 1,300 metrash katrorë.Dizajni i klientit dhe kërkesa speciale janë të mirëseardhura.

Mbikëqyrur vazhdimisht nga parimi i menaxhimit të Ndershëm, Unitetit, ETlcient dhe Inovacionit, në lidhje me produktet me cilësi të lartë, shërbimin e shkëlqyer ndaj klientit dhe pnice konkurruese si koncept biznesi i kompanisë sonë, bazuar në konceptin e "një copë të personalizuar, një miliard me shumicë", ne po u shërbejmë klientëve anembanë botës për të ndërtuar një botë më të mirë së bashku!

banderola11

Vendet dhe Rajonet e Eksportuara

Ne kemi eksportuar në më shumë se 130 vende dhe rajone dhe gëzojmë një reputacion të mirë, duke pritur me padurim bashkëpunimin tuaj në çdo kohë.
banderolë

Lajmet e fundit

Jeni interesant për të punuar me Tianjin Sinsun?

Për të përmbushur kërkesat e klientëve.Produktet tona janë bërë sipas standardeve ISO, DIN, ANSI, BS, JIS.Ne kryejmë ISO9001 për çdo proces prodhimi.
WE-SINSUN:

Mirë se vini vizitën tuaj.

NA KONTAKTONI